top of page

Group

Public·15 members
Jack Torres
Jack Torres

Jak pobierać video z facebooku online za darmo - Najlepszy Facebook Video Downloader


Download video z Facebooku: Jak to udělat snadno a rychle
Facebook je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě, která nabízí mnoho funkcí a možností pro komunikaci, sdílení a zábavu. Jednou z těchto funkcí je i možnost nahrávat a sledovat videa, která jsou součástí obsahu na Facebooku.


Videa na Facebooku mohou být různého typu, například živé vysílání, přehrávání, reklamy, příběhy, klipy nebo filmy. Některá videa mohou být veřejná, jiná soukromá nebo sdílená pouze s určitou skupinou lidí.
download video z facebookuAle co když se vám nějaké video na Facebooku líbí natolik, že byste si ho chtěli uložit do svého zařízení, abyste si ho mohli kdykoli znovu pustit, i když nebudete mít přístup k internetu nebo k Facebooku? Nebo co když chcete sdílet video s někým, kdo nemá účet na Facebooku nebo nemůže vidět video kvůli omezením?


V takových případech by se vám hodila možnost stáhnout video z Facebooku do svého počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Ale jak to udělat snadno a rychle?


V tomto článku vám ukážeme, proč byste chtěli stáhnout video z Facebooku, jaké jsou možnosti pro stahování videí z Facebooku a jak stáhnout video z Facebooku krok za krokem pomocí různých metod.


jak pobrać film z facebooka na komputer


pobieranie filmów z facebooka online


download video from facebook to mp4


jak zapisać wideo z facebooka na telefon


facebook video downloader chrome extension


download video from facebook watch


jak ściągnąć film z facebooka na iphone


pobierz film z fb za darmo


download video from facebook messenger


jak skopiować film z facebooka na dysk


facebook video downloader apk


download video from facebook live


jak pobrać film z facebooka na android


pobierz film z fb bez rejestracji


download video from facebook story


jak zapisać wideo z facebooka na komputerze


facebook video downloader app


download video from facebook page


jak ściągnąć film z facebooka na komputerze


pobierz film z fb online


download video from facebook group


jak skopiować film z facebooka na telefon


facebook video downloader for pc


download video from facebook to iphone


jak pobrać film z facebooka na dysk


pobierz film z fb na telefon


download video from facebook in hd


jak zapisać wideo z facebooka na dysku


facebook video downloader for android


download video from facebook to mp3


jak ściągnąć film z facebooka na telefonie


pobierz film z fb na komputer


download video from facebook with subtitles


jak skopiować film z facebooka do galerii


facebook video downloader for ios


download video from facebook without software


jak pobrać film z facebooka bez programu


pobierz film z fb bez logowania


download video from facebook with sound


jak zapisać wideo z facebooka do galerii


facebook video downloader for mac


download video from facebook private group


jak ściągnąć film z facebooka bez aplikacji


pobierz film z fb bez limitu


download video from facebook by link


jak skopiować film z facebooka do whatsapp


facebook video downloader for windows 10


Proč byste c Proč byste chtěli stáhnout video z Facebooku?
Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít stáhnout video z Facebooku. Zde jsou některé z nich:


Sdílení videí s přáteli a rodinou
Někdy se může stát, že narazíte na video na Facebooku, které se vám líbí a chcete ho sdílet s někým, kdo není na Facebooku nebo nemá přístup k tomuto videu. Například, pokud je video soukromé nebo omezené pro určitou zemi nebo skupinu lidí. V takovém případě byste mohli stáhnout video z Facebooku a poslat ho této osobě e-mailem, zprávou nebo jiným způsobem.


Ukládání videí pro pozdější sledování
Někdy se může stát, že narazíte na video na Facebooku, které vás zajímá, ale nemáte čas ho sledovat v daném okamžiku. Nebo možná chcete sledovat video vícekrát, abyste si zapamatovali nějaké informace nebo se naučili něco nového. V takovém případě byste mohli stáhnout video z Facebooku a uložit ho do svého zařízení, abyste si ho mohli pustit kdykoli budete chtít, i bez připojení k internetu nebo k Facebooku.


Zálohování videí pro případ ztráty nebo smazání
Někdy se může stát, že video, které jste nahráli nebo sdíleli na Facebooku, zmizí nebo bude smazáno. To se může stát z různých důvodů, například kvůli porušení pravidel Facebooku, chybě v systému, útoku hackerů nebo vašemu vlastnímu rozhodnutí. Pokud si chcete zachovat kopii vašeho videa pro osobní účely nebo pro budoucí použití, můžete si ho stáhnout z Facebooku a uložit ho do svého zařízení nebo do cloudového úložiště. Jaké jsou možnosti pro stahování videí z Facebooku?
Stahování videí z Facebooku není tak jednoduché, jako by se mohlo zdát. Facebook totiž nemá žádnou vestavěnou funkci, která by vám umožnila stáhnout video přímo z jeho platformy. To znamená, že budete potřebovat nějaký další nástroj nebo způsob, jak to udělat.


Naštěstí existuje mnoho možností, jak stáhnout video z Facebooku, které se liší podle typu zařízení, které používáte, a podle vašich preferencí a potřeb. Zde jsou tři hlavní kategorie možností pro stahování videí z Facebooku:


Použití online nástrojů pro stahování videí z Facebooku
Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších možností pro stahování videí z Facebooku je použití online nástrojů, které jsou k dispozici na internetu. Tyto nástroje jsou webové stránky nebo služby, které vám umožní zadat URL adresu videa z Facebooku a poté vám nabídnou možnost stáhnout video ve formátu a kvalitě, které si vyberete.


Výhody online nástrojů
 • Nemusíte instalovat žádný software nebo aplikaci do svého zařízení. • Můžete použít online nástroje na jakémkoli zařízení s připojením k internetu a webovým prohlížečem. • Můžete stáhnout video z Facebooku rychle a snadno, stačí zadat URL adresu videa a kliknout na tlačítko stáhnout. • Můžete si vybrat formát a kvalitu videa, které chcete stáhnout, podle vašich preferencí a potřeb.Nevýhody online nástrojů
 • Některé online nástroje mohou být nebezpečné nebo nelegální, protože mohou obsahovat viry, malware, reklamy nebo porušovat autorská práva. • Některé online nástroje mohou mít omezenou funkčnost nebo podporu pro různé typy videí z Facebooku. • Některé online nástroje mohou mít špatnou kvalitu nebo rychlost stahování videa. • Některé online nástroje mohou vyžadovat registraci nebo platbu za použití jejich služby.Příklady online nástrojů
Existuje mnoho online nástrojů pro stahování videí z Facebooku, ale ne všechny jsou stejně dobré nebo spolehlivé. Zde jsou některé příklady online nástrojů, které jsou populární a dobře hodnocené uživateli:


NázevURL adresaVlastnosti


FBDown.net stahování veřejných i soukromých videí z Facebooku ve formátu MP4. Nabízí také rozšíření prohlížeče pro snadnější stahování.


Getfvid.com Podporuje stahování veřejných i soukromých videí z Facebooku ve formátu MP4 nebo MP3. Nabízí také mobilní aplikaci pro Android a iOS.


SaveFrom.net stahování videí z Facebooku a dalších webových stránek ve formátu MP4, 3GP, WEBM nebo MP3. Nabízí také rozšíření prohlížeče a mobilní aplikaci pro Android.


BitDownloader.com stahování videí z Facebooku a dalších webových stránek ve formátu MP4 nebo WEBM. Nabízí také možnost stříhat video před stahováním.


KeepVid.ch stahování videí z Facebooku a dalších webových stránek ve formátu MP4, WEBM, M4A nebo MP3. Nabízí také možnost konvertovat video do jiného formátu.


Použití rozšíření prohlížeče pro stahování videí z Facebooku
Další možností pro stahování videí z Facebooku je použití rozšíření prohlížeče, které jsou malé programy, které se přidávají do vašeho webového prohlížeče a rozšiřují jeho funkce. Některá rozšíření prohlížeče vám umožní stáhnout video z Facebooku přímo z jeho stránky, aniž byste museli zadávat URL adresu nebo používat jiný nástroj.


Výhody rozšíření prohlížeče
 • Nemusíte opouštět Facebook nebo otevírat jinou webovou stránku pro stahování videa. • Můžete vidět tlačítko nebo ikonu pro stahování videa na Facebooku, což vám usnadní najít a stáhnout video, které chcete. • Můžete si vybrat formát a kvalitu videa, které chcete stáhnout, podle vašich preferencí a potřeb. • Můžete použít rozšíření prohlížeče na jakémkoli zařízení s podporovaným webovým prohlížečem.Nevýhody rozšíření prohlížeče
 • Některá rozšíření prohlížeče mohou být nebezpečné nebo nelegální, protože mohou obsahovat viry, malware, reklamy nebo porušovat autorská práva. • Některá rozšíření prohlížeče mohou být nekompatibilní s některými verzemi nebo typy webových prohlížečů. • Některá rozšíření prohlížeče mohou mít omezenou funkčnost nebo podporu pro různé typy videí z Facebooku. • Některá rozšíření prohlížeče mohou vyžadovat registraci nebo platbu za použití jejich služby.Příklady rozšíření prohlížeče
Existuje mnoho rozšíření prohlížeče pro stahování videí z Facebooku, ale ne všechny jsou stejně dobré nebo spolehlivé. Zde jsou některé příklady rozšíř ení prohlížeče, které jsou populární a dobře hodnocené uživateli:


NázevURL adresaVlastnosti


Video Downloader for Facebook stahování veřejných i soukromých videí z Facebooku ve formátu MP4. Je kompatibilní s Google Chrome a Microsoft Edge.


Facebook Video Downloader stahování veřejn


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Della Fims
  Della Fims
 • Андрій
  Андрій
 • Andrew Ferk
  Andrew Ferk
 • anton privetov
  anton privetov
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page